Kurumsal kutlama yemeği önemi

Günümüzde çok uzun süreli çalıştığımız için Kurumsal kutlama yemeği yemek çok yaygın, bu da çalışanların çalışıp şirkete fayda sağlamaları anlamına geliyor. İşteki günlerimizin çoğu, bitmek bilmeyen toplantılar, sunumlar ve projelerle doludur, Ve bazen, her gün aynı şeyi yapmak sizi bitkin hissettirebilir.  Zaman zaman, özellikle de bir yöneticiyseniz, ekip olarak öğle veya akşam yemeği etkinlikleri planlamayı düşünmelisiniz. I Land Bar & Restaurant’ta büyük gruplar için yapılan iş sonrası ilişkiler, çalışanlara ilham verir ve onları motive eder, moralleri yükseltir ve kuruluşun her bir üyesinin iş yerinde daha üretken ve daha mutlu olmasına yardımcı olur.

 

Nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Kurumsal kutlama yemeği önemine, nasıl başlanacağına ve I Land Restoran’ın büyük gruplara yönelik bu etkinlikleri düzenlemek için neden mükemmel yer olduğuna vurgu yapan hızlı bir rehber hazırladık.

Kurumsal Kutlama Yemeği Ve önemi

Kurumsal Kutlama Yemeği Ve önemi

KURUMSAL KUTLAMA YEMEĞİ VE FAYDALARI

Kurumsal Kutlamaların her kese iyi geleceğine emin olabilirsiniz, farklı bahaneler bulup şirketçe bir restorana gidip yemeğe ve içmeye doyabilirsiniz.

Bir takım yemeği, tüm çalışanlarınızı bir araya getirmek için iyi bir zamandır. İş yemekleri, herkesle ofiste olduğundan daha rahat bir şekilde konuşma fırsatının olduğu, iş dışında rahat bir ortamdır. Takım yemekleri, iş arkadaşları arasındaki bağları güçlendirmek için iyi bir fırsattır. Bu şirketlerin uzun zamandır yaptığı bir etkinliktir. Akşam yemeklerini çalışma ortamı dışında çok daha rahat bir ortamda kutlayın. Kurumsal kutlama yemeği düzenlenebilmesinin pek çok nedeni vardır: yıldönümleri için periyodik kutlamalar, Yeni yıl gibi özel tarihler vb.

 

ÇALIŞANLARINIZI GÜÇLENDİRİYORSUNUZ

Bir insan kendisine değer verildiğini hissettiğinde, doğal olarak zanaatını sürekli olarak geliştirme arzusu geliştirir. İşçileriniz veya çalışanlarınız farklı değil. Önemli bir şeyin parçası olduklarını hissettiklerinde, her gün işe gelmeyi dört gözle beklerler çünkü rollerinin daha fazla 

farkına varırlar ve bu da becerilerine daha fazla güvenmelerine yardımcı olur. Ekibinizi takdir ettiğinizi göstermenin, onları I Land’de bir akşam yemeğine davet etmekten daha iyi bir yolu var mı? Unutmayın: mutlu ve motive olmuş çalışanlar daha iyi performans gösterir ve lezzetli yemekler asla hatıralardan çıkmaz!

Çalışanların Güç Birliği

Çalışanların Güç Birliği

İNSANLARI BİRARAYA GETİRMEK 

Bir şirket etkinliğindeyken ve departmanınızdaki tek üye sizken ve herkes eğleniyor gibi görünürken kendinizi dışlanmış hissetmek kolaydır. Kurumsal kutlama yemeği, diğer departmanlardan, diğer katlardan ve hatta diğer ofis şubelerinden insanlarla bir araya gelip bağlantı kurmaya teşvik ederek bu boşluğu doldurmayı amaçlar. Daha fazla insanı ağırlamak için daha büyük bir alana ihtiyacınız olsa da, I Land Bar & Restaurant’ın farklı bölümlerinden faydalanabilirsiniz. 

 

ÇALIŞANLARIN DAHA İYİ İLETİŞİM KURMASINA YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ

Oprah’nın çok güzel bir sözü vardır: “Harika iletişim, bağlantı kurmakla başlar.”

 

Büyük bir şirkette çalışıyorsanız, çalışanlar nadiren kendi departmanları dışındaki insanlarla, üst düzey yöneticilerle veya iş yerindeki patronlarla bağlantı kurma fırsatına sahip olurlar. Kurumsal kutlama yemeği sırasında, etkinlikteki herkes kolayca bağlantı kurabilir ve birbirini daha iyi tanıyabilir. İş arkadaşlarınız ayrıca, ağ kurarken her bir kişinin iletişim tarzını nasıl takdir edeceklerini öğrenebilirler ve her gün etkileşimde bulunmadıkları insanlarla sohbet başlatabilirler. İletişim kurmak ayrıca motivasyon artışı sağlamak için de önemlidir. Çünkü çalışanlar arasında ilişkiler olduğunda çok daha olumlu ve güvene dayalı bir ortam oluşur. Bu konu, çalışmayı büyük ölçüde kolaylaştırır.

 

İletişim Kurmak

İletişim Kurmak

GENİŞ GRUPLAR İÇİN NEDEN I LAND BAR & RESTORANI SEÇMELİSİNİZ?

Eğlenceli ve başarılı bir kurumsal kutlama yemeği için ev sahipliği yapmak, I LAND Restoranın iyi olduğu konulardan biridir. I Land restoran kurumsal kutlama yemeği için ev sahipliği yapması için en iyi seçim olabilir. Neden mi? Çünkü en önemli konu restoran kapasitesi, I Land’de 200 kişi rahatlıkla yerleşebilir ve yemek yiyebilir, ayrıca birbirleriyle kaynaşabilirler. Ayrıca, şirkete özel dekor, müzik, tematik tasarımlar vb. istiyorsanız, restoran rezervasyon yetkilisi ile konuşabilirsiniz. Başlamadan önce, bu etkinliği unutulmaz kılmak için planlamanıza yardımcı olan kişilerle aşağıdaki konuları tartışın:

 

BÜTÇE

Kabaca bir bütçe belirleyin ve yemeğin, etkinliklerin, ödüllerin, takdirlerin ve diğer harcamaların, akşam yemeği bittiğinde size baş ağrısı yaratmayacağından emin olun.

Geniş Yelpazeli Menü

Geniş Yelpazeli Menü

AMAÇ

Takıma ait olma duygusunu geliştirmemize yardımcı olabilir. Birçok iş bireyseldir ve her çalışanın kendi işlevi vardır. Ancak ortak bir noktaları var: şirketin kendisi, vizyonu ve misyonu. Takım yemekleri ve kurumsal kutlama yemeği, bir şeyin, bir takımın parçası olma hissini yaratır. Bu her zaman işletmenin refahına yardımcı olur.

Yakın zamanda bir şirket dönüm noktasını mı kutluyorsunuz? Son birkaç ay şirket için zor muydu ve çalışanlarınızın size olan sadakatini ve güvenini motive etmek mi istiyorsunuz? İş arkadaşlarınızın önemli olduklarını hissetmelerini istemenizin birçok nedeni olabilir. Doğru aktivitelere ve alana sahip olduğunuzdan emin olun. 

Arkadaşlık geliştirilebilir. Kurumsal kutlama yemeği, ekip oluşturma gibi diğer kurumsal etkinliklerle yakından ilgili bir kavramdır. İş yemekleri ve akşam yemekleri gibi faaliyetler veya etkinlikler aracılığıyla bir ekip oluşturmanın yolu budur. Bu, iletişimi ve dolayısıyla her bir çalışanın etkinliğini artırır.

 

DOKÜMANTASYON

Kurumsal kutlama yemeği sırasında fotoğraf veya video çekmesi için profesyonel bir grupla çalışmaya özen gösterin. Bunları ofis panosuna asmak veya sosyal medya sayfanız, iş arkadaşlarınıza ofis dışında da eğlenmenin mümkün olduğunu hatırlatmanın harika bir yoludur. Hatta bu, gelecekteki olaylarla ilgili heyecanlarını ateşleyebilir ve iş yerinde pozitif bir kültüre değer verdiğiniz fikrini pekiştirebilir. Katılamayanlar bir sonrakine katılmak için can atacak!

Menü Hazırlığı

Menü Hazırlığı

Şimdi eğer siz de I Land Bar & Restaurant’ta kurumsal kutlama yemeği gibi önemli bir etkinliğiniz için rezervasyon yapmak istiyorsanız, hemen şimdi whatsapp numaramızdan bize ulaşın.

Eğer restoranın farklı bölümlerindeki görsellerine göz atmak isterseniz, Instagram sayfamıza göz atabilirsiniz.

Yemek organizasyonlarınız için, şirketin bütçesine bağlı olarak farklı bir menü hazırlayabilirsiniz, geniş yelpazeli menümüzün hangi yemeklerden oluştuğuna göz atmak isterseniz, tıklayın.

 

 

 

 

I Land Bar & Restaurant kaç kişilik bir kutlamaya ev sahipliği yapabilir?

I Land’de yaklaşık 300 kişiye ev sahipliği yapabiliyoruz.

I Land Bar & Restaurant’ta önceden menü için düzenlemeler yapabilir miyiz?

Tabii, bütçenize ve en önemlisi zamanlamanın doğru bir şekilde değerlendirilmesi için, önceden rezervasyon yetkilimizle bu konuda danışabilirsiniz.


17 views

yorumlar

bg-testimonial-1 image
0 0 oylar
makale puanlama
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Yorumlar
بازخورد (Feedback) های اینلاین
Tüm yorumları görüntüle

Herhangi bir sorunuz var mı?

Bize ulaşmak için tıklayın!

İletişim